Структура

Природний заповідник «Горгани» - природоохоронна, науково-дослідна установа. Основні його завдання: охорона і збереження природних комплексів та об‘єктів, проведення наукових досліджень і спостережень за станом природного середовища, опрацювання природоохоронних рекомендацій, поширення екологічних знань.

Заповідник складається із двох природоохоронних науково-дослідних відділень – Ґорґанського (начальник – Оксана Осташук) і Черниківського (начальник – Роман Остап'юк). Площа їх 5344,2 га, охоронної зони довкола – 3852,8 га.НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Олена Слободян

Кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник Природного Заповідника "Ґорґани" з 2008-го року. Здійснює комплексні фауністичні та зоологічні дослідження.

 
АДМІНІСТРАЦІЯ

Адміністративна частина розташована у містечку Надвірна, де знаходяться керівні органи Природного заповідника "Ґорґани".

 
Природоохоронне науково-дослідне відділення

Лісівники здійснюють науково-технічні заходи із догляду та охорони лісів Природного заповідника "Ґорґани".

 
СЕКТОР ЕКОЛОГО-ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ

Природний заповідник "Ґорґани" реалізовує еколого-просвітницькі програми спрямовані на розвиток комунікацій із локальними громадами, формування у громаді активної позиції та розуміння призначення заповідника і його функцій.