Публікації
Нові видання заповідника

В рамках міні-гранту «Екскурсії по еколого-пізнавальних  стежках – активна форма навчання і виховання підростаючого покоління»  міжнародного проекту «Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат» (виконавець ГО «ПРО ЛІСОК») було видано  плакат, закладку, листівку, наклейку-логотип та стенди «Пізнавальна стежка «Греготи Горган»» та «Пізнавальна стежка «Довбушанські Горгани»», стенди – кросворди.

Друк профінансовано урядом Норвегії та підтримано Всесвітнім фондом природи

Книга  для  проведення  екскурсій по стежці, екологічних уроків в школах та дитячих навчальних закладах. В книзі є розповіді про рослинний і тваринний світ Карпат і заповідника, фото-загадки, запитання, правила поведінки в гостях у природи...

Стенди-кросворди, на яких можна писати, для екологічних занять (знаходяться в адмінприміщенні та  ПНДВ заповідника). Стенд-кросворд «ГОРГАНИ»  роздано в початкові школи та класи прилеглої території (села Бистриця, Зелена, Максимець, Черник).

Закладка для книжок.

Наклейка-логотип

Плакат "Календар природи". Сезонний розвиток - рослини і тварини природного заповідника "Горгани" по порах року.

Листівка "Природний заповідник "Горгани""

 
ЖУРНАЛ "ПОТІК" №17

У випуску: Гостинний господар - екосвідомий господар * Привітна садиба - приємний відпочинок * Ювілейне засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії * Створимо музей разом! * Енергопотреби світу можна задовільнити чистою енергією до 2050 * Не спалюйте опале листя! * З висоти Ужоцького перевалу * Туризм і менеджмент довкілля - досягнення 2011 року * Візит до швейцарських друзів * Букові праліси Карпат - робота над проектом * Важлива справа - передача знань і вмінь * І знову - переможець!

 

Завантажити pdf-версію журналу (4,1 Mb).

 
ЖУРНАЛ "ПОТІК" №16

У випуску: Презентовано 700 кілометрів туристичних стежок * Шана людям золотої пори * Природа більше не потрібна державі? * Таланти рідного села *Чисте село - здорові люди * Внесок у моніторинг європейських видів птахів * "Лозинських" заохочує закон * З турботою про довкілля * І виростуть стужицькі дуби дуби в гетьманській столиці

Завантажити pdf-версію журналу (5,3 Mb).

 
КНИГА "ЛІСІВНИК ЮРІЙ ЮРКЕВИЧ: ЖИТТЯ, ВІДДАНЕ КАРПАТАМ"

Книга присвячена 100-річчю від дня народження Юрія Володимировича Юркевича, знаного карпатського лісівника, науковця, природоохоронця, краєзнавця і патріота. Представлено біографічний нарис про життєвий шлях Ю.В. Юркевича та додано список його основних наукових й науково-популярних праць. Спогади близьких друзів та колег по роботі подані в оригінальному викладі. Книга буде корисною для працівників лісового господарства, природоохоронних територій, наукових й навчальних закладів, неурядових організацій, істориків, краєзнавців та екологів.

Завантажити pdf-версію книги (6,31 Mb).

 
КНИГА "ПРИРОДНИЙ ЗАПОВІДНИК ҐОРҐАНИ"

У книзі описані унікальні природні комплекси Ґорґан, відомі своєю мальовничістю, сильно розчленованим рельєфом, конусоподібними вершинами, цікавою і багатою рослинністю та тваринним світом, які охороняються у природному заповіднику “Ґорґани”.

Завантажити pdf-версію книги (13,3 Mb).